Новотроїцький район

Меню

Погода

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

image1

image2

В День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України новомиколаївці вшанували пам’ять Володимира Сініцина.

Володимир з 9 січня 2014 року прийшов у Збройні Сили України на військову службу за контрактом.

Він пройшов бойове хрещення в найбільш небезпечний період російської агресії — під час наступу після Іловайського оточення підступним агресором наших добровольчих батальйонів. У найбільш гарячому місці найнебезпечнішого сектору Д – у боях за Савур-могилу. Після цього були палаючі дороги через Амвросіївку, Ольгівку, Степанівку, Маринівку, Григорівку, які захищав воїн.

У бою під Мар’їнкою молодий захисник України отримав поранення та контузію. Проте це не похитнуло його готовності захищати Батьківщину. Після лікування у військовому шпиталі – він знову в АТО, на передовій.

Був відзначений бойовими  нагородами  від Батьківщини.

Загинув боєць 1 липня 2017 року підірвавшись на міні під час виконання бойового завдання в с. Піски Донецької області.

Володимир Сініцин з честю і гідністю виконав свій обов’язок, захищаючи свій народ і мирне українське небо, виконав його до кінця, не порушивши жодної літери військової присяги.

image3

image4

image5

image6